Kleuters op Verkenning
Materialen en Vormingen voor het Kleuteronderwijs

wie zijn we …

We zijn medewerkers van de Arteveldehogeschool binnen de opleiding bachelor in het onderwijs: kleuteronderwijs. We zijn daarnaast actief binnen projectmatig wetenschappelijk onderzoek, waarbij we vanuit de hogeschool ondersteund worden vanuit COMPahs.



   
Hilde Van Houte hilde.vanhoute@arteveldehs.be
Veerle Martens veerle.martens@arteveldehs.be
Tom Ollieuz tom.ollieuz@arteveldehs.be
Kirsten Devlieger kirsten.devlieger@arteveldehs.be
Jozefien Schaffler jozefien.schaffler@arteveldehs.be
Isabelle Wittebroodt isabelle.wittebroodt@arteveldehs.be
Thomas Remerie thomas.remerie@arteveldehs.be
   
09 218 72 02